Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

#WyborySLD: Sylwetka kandydata - Piotr Rączkowski

dodano 2016-01-09 12:01 w kategorii: Ludzie

Dalszy ciąg cyklu #SylwetkiKandydatów w #WyborySLD. Dziś kolejna osoba ze stawki 10 kandydatów czyli  Piotr Rączkowski.

Sylwetka Piotra Rączkowskiego - kliknij >>> TUTAJKomentarze

Wydarzenia

 • SLD na Kongresie Świeckości

  28 minut temu

  W trakcie odbywającego się w dniach 21-22 października w Warszawie Kongresu Świeckości czynny udział wzięli przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Prof. Danuta Waniek wygłosiła wykład pt. „Ideologia narodowa, a Kościół Katolicki”, prof. Małgorzata Winiarczyk – Kossakowska wzięła udział w paczytaj więcej»

 • Liberadzki: Kawa z fusami, czyli po turecku

  3 godziny temu

  „Polska popiera, popierała i popiera starania Turcji dzisiaj o wstąpienie do Unii”… Nie czuję się z tym dobrze. Mam wrażenie, że wypowiadając te słowa, w tak zdecydowanym zresztą tonie, pan prezydent przybił pieczęć z orłem w koronie pod tymi wszystkimi wyrokami, które spadły na turecką demokrację..czytaj więcej»

 • Gawkowski: Sztafeta PO zgubiła pałeczkę już na starcie

  4 godziny temu

  - Kiedy słuchałem wystąpienia Grzegorza Schetyny, to miałem wrażenie, iż wystartował w długodystansowej sztafecie, która na samym początku zgubiła pałeczkę, ponieważ okazało się, że nie może jej przejąć prezydent stolicy – Krzysztof Gawkowski skomentował nieobecność Hanny Gronkiewicz-Waltz podczas oczytaj więcej»

 • Senyszyn: Dzisiaj najważniejsze jest to, aby poszkodowany wrócił do zdrowia

  5 godzin temu

  - Jeżeli my nie będziemy prowadzić żadnej narracji, to pozostanie tylko ta PiS-owska narracja, iż jest to człowiek niezrównoważony psychicznie, i że nie wiedział co robi – odniosła się prof. Joanna Senyszyn do sprawy samopodpalenia pod Pałacem Kultury i Nauki, które miało miejsce w czwartek 19 paźdzczytaj więcej»

 • Żukowska: Prezydent Warszawy powinna ponieść odpowiedzialność za brak nadzoru

  3 dni temu, 2017-10-20

  - Jeżeli się ma zbyt duże zaufanie do ludzi, to nie powinno się pełnić kierowniczych stanowisk. Może opieka nad zwierzętami i inne szczytne zawody, gdzie nie ponosi się odpowiedzialności za wielomilionowe miasto, które ma ogromny budżet – oceniła Anna-Maria Żukowska w programie „Sedno Sprawy”.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.